راندا برن نویسنده و تهیه کننده تلویزیونی متولد 12 مارس 1951 در شهر ملبورن استرالیا می باشد که با کتاب هایی برگرفته از قانون جذب توانسته خوانندگان زیادی را مورد توجه آثار خود قرار دهد . برخی از این آثار عبارت اند از :”راز , قدرت  , قهرمان و معجزه” و چندیدن اثر دیگر که در ادامه مقاله علاوه بر آشنایی بیشتر با راندا برن با برخی دیگر از این آثار آشنا خواهیم شد.

راندا برن 2

گزری به زندگی راندا برن

راندا برن نویسنده مشهور استرالیایی فراز و نشیب های زیادی را در زندگی خود تجربه کرده و عمرش را مانند بسیاری دیگر از افراد بزرگ جهان در پستی و بلندی بوده . شاید بتوان گفت که یکی از تاریک ترین قسمت های زندگی برن پس از فوت پدرش در سال 2004 بوده که همراه با افسردگی و گوشه نشینی برن رقم خورد . اما می دانیم که پس از هر سیاهی سپیدی وجود دارد و روشنایی زندگی راندا دخترش و کتابی بود که به او معرفی کرد. هیلی دختر مهربان راندا است که با معرفی کتاب با ارزش علم ثروتمند شدن اثر والاس دی واتل نمودار رو به تاریکی زندگی راندا را تغییر داده و باعث شد مادرش با یافتن اثر قانون جذب و ایجاد انرژی مثبت درون خودش زندگی تاریکش را به روشنایی دعوت کند.

همچنین راندا برن در سال 2006 اولین کتاب خود یعنی راز را منتشر کرد که با فروشی فوق العاده ای رو برو شد که در قالب DVD و کتاب بود و با 40 زبان دنیا ترجمه گردید و 19 میلیون نسخه فرش داشت. وی در سال 2007 جزو 100 افراد تاثیرگزار جهان در مجله تایمز شد و از سال 2010 به بعد در مجله Watkins Mind Body Spirit به عنوان 100 نفر برتر از نظر روحیه ای و اثرگزاری شد.

راز

راز اولین نوشته منتشر شده از راندا برن است که به صورتی کلیپ و کتاب وجود دارد که در آن اشاره ای کوتاه به زندگی راندا کرده و ما آن را برای شما تهیه کرده ایم :

 

 

پس از راز

بعد از اینکه راز منتشر شد و با حجم عظیمی از طرفداران مواجه شد نامه های زیادی به راندا نوشته شد در قالب ادامه دادن به نوشتن در خصوص کتاب راز و این شد که کتاب قدرت the power پا به صحنه گذاشت . در اگوست سال 2010 قدرت the power به صورت کتاب و CD متشر شد و در ادامه در سال 2012 کتاب معجزه اثر سوم راندا منتشر شد.

آثار راندا برن به صورت کتاب

تصویر کتاب راز

راز

کتاب راز در مورد بیست و چهار معلم فوق العاده است. از گفته‌های آن‌ها در سرتاسر کشور آمریکا و در طول زمان‌های مختلف فیلم برداری شده است.ولی با این حال حرف همه آن‌ها یکی است. این کتاب شامل گفته‌های اسرار آمیز این معلمان از راز هایی است .آنها تمام مسیر های آسان و نکات مهم که یاد گرفته اند در اختیارتان گذاشته اند تا شما نیز بتوانید در زندگیتان استفاده کنید و رویاهایتان را در زندگی واقعی استفاده کنید.

 

تصویر کتاب قدرت

قدرت

کتاب قدرت از راندا برن با ارائه راهکار های متفاوت دید شما را از قدرت عوض کرده .در این کتاب از پیروزی در برار مشکلات سخن می گوید .

 

عکس کتاب معجزه

معجزه

کتاب معجزه شامل راهنمایی ها و تجربیات نویسنده این کتاب راندا برن از تاثیر سپاسگزاری و شکرگزاری می باشد. این کتاب می تواند زندگی شما را متحول کند.در این کتاب راندا برن به شما 26 درس را می آموزد. که یک برنامه 26 روزه است برای دست یابی به آنچه که میخواهید.

 

کتاب سپاس گذاری

معجزه سپاس گزاری

کتاب معجزه سپاس گزاری در مورد 26 راهکاری است که راندا برن برای رسیدن به هدفتان ارائه داده که با انجام دقیق انها موفق می شوید.

 

 

عکس کتاب معجزه شکرگزاری

معجزه شکرگزاری

کتاب معجزه شکرگزاری از نویسنده راز و قدرت و متن کامل .در این کتاب 26 درس ارائه شده که در قالب 26 درس درست شده است.با رعایت این راهکار های 26 گانه میتوانید به هر آنچه که میخواهید برسید.

 

تصویر کتاب قهرمان

قهرمان

کتاب قهرمان درباره‌ قصه‌ای است که زندگى راندا برن و افراد دیگری را در تاریخ  متحول کرده است. این قصه در کشور های مختلف و در فرهنگ های مختلف آمده است اما با یک مضمون.کتاب قهرمان داستان قهرمانی است. که شجاعانه عزم سفر بر روی زمین شده است و چالش ها و تجربیات زیادی را درک میکند.

 

3 دیدگاه در “راندا برن

 1. زهرا اژدری گفت:

  سلام خیلی مطلب کامل و مفیدی بود
  ممنونم ازتون

  1. عباس احمدی گفت:

   سلام خواهش میکنم مطالب جدبد تو راهه

 2. endulky گفت:

  buying cialis online reviews Novel carbonyl analogs of tamoxifen Design, synthesis, and biological evaluation

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .